Ostutingimused | Auto ja jalgratta tarvikute e-pood | Hasmar

Ostutingimused

Hulgiklient

HINNAD JA TASUMINE

Kõik hinnad on välja toodud eurodes. Kauba eest tasumine toimub kliendi valikul ja kokkulepitud tingimustel iga kliendiga eraldi.
Kohapeal võimalik tasuda sularahas ja maksekaardiga.

KUIDAS OSTA HASMAR.EE E-POEST?

Valige endale sobivad tooted välja ning seejärel lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, täitke kohustuslikud väljad ning valige transpordi- ning makseviis. Kauba toimetame järgnevaks tööpäevaks kulleriga.

TRANSPORT

Bentte kuller 3,70 EUR kui tellimuse või tellimuste summa jääb alla 60.00 euro
Bentte kuller tasuta kõigile üle 60.00 ostudele.
E-R enne 16:00 tellitud kaup jõuab kliendini järgmisel tööpäeval hommikul enne 10:00 ( vastavalt teeninduslepingule osades kohtades 12:00 )
Reedel tellitud kaup jõuab esmaspäeval. Laupäevane tarne võimalik osades Eesti piirkondades.
Tallinna piires toimetame enne 11:00 ja 14:00 tellitud kauba samal päeval.

PRIVAATSUS

Kõiki hasmar.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Hasmar Auto OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist hasmar.ee andmebaasist. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Teie ja Hasmar Auto OÜ vahel seoses hasmar.ee vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel.

ISIKUANDMETE KAITSE

Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes tellimuse registreerimisel või püsikliendiks registreerumisel. Registreeritavate andmete hulka kuuluvad: eesnimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoni number, ostu saatmise aadress, linn, postiindeks, riik, e poe ostu-müügilepingu üldtingimustega nõustumine, uudiskirja saamisega nõustumine. Isikuandmeid töötleb Hasmar-Auto OÜ ( registrikood 10047764) , Mäepealse 2, Tallinn, 12618. Hasmar-Auto OÜ ei avalda Ostja isikuandmeid kolmandatele isikutele v.a transporditeenuse pakkujatele kauba Ostjale kohaletoimetamiseks. Hasmar-Auto OÜ kasutab Ostja kontaktandmeid reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks ainult juhul, kui Ostja on selleks Hasmar-Auto kodulehe iseteenindus keskkonnas selleks soovi avaldanud. Ostjal on võimalik loobuda reklaamteadete saamisest, andes sellest samuti teada iseteenindus keskkonnas. Samuti on Ostjal õigus kontrollida teda puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvalda oma isikuandmed registrist.

​LISAINFO

Hasmar Auto OÜ jätab endale õiguse muuta hasmar.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms. Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu asja kohta võtke ühendust telefonil +3726703040 või E-posti teel: info@hasmar.ee